Aktualności
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę
100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Zestawienie danych obwodowych komisji wyborczych ds. ustalenia wyników głosowania na podstawie protokołów z wyborów do Rady Gminy Sawin podanych do publicznej wiadomości w lokalach wyborczych na terenie gminy Sawin.

Ocena użytkowników:  / 0

Okręg nr 1 

1

KRZESZCZYK Mariusz - KOMITET WYBORCZY PSL

44

2

ŻUK Dorota Małgorzata - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54

3

KALETA Renata Mariola - KWW JOANNY RZEPECKIEJ

16

4

GORCZYCA Marta Magda - KWW GRZEGORZA ŚWICY

26

 

Okręg nr 2 

1

KRASZEWSKI Marian - KOMITET WYBORCZY PSL

43

2

FEDOROWICZ Małgorzata - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

98

3

GOLUS Andrzej Tomasz - KWW JOANNY RZEPECKIEJ

16

4

STEĆ Wiesław - KWW GRZEGORZA ŚWICY

16

 

Okręg nr 3

1

WILGOCKI Dominik - KOMITET WYBORCZY PSL

23

2

GŁĄB Bogusława - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

88

3

GŁĄB Edyta - KWW JOANNY RZEPECKIEJ

34

4

ŁUBKOWSKI Andrzej - KWW GRZEGORZA ŚWICY

32


Okręg nr 4

1

KĘDZIERAWSKA Małgorzata - KOMITET WYBORCZY PSL

21

2

STARZYNIEC Tadeusz - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

118

3

MAŁECKA Monika Agnieszka - KWW JOANNY RZEPECKIEJ

47

4

KWIATKOWSKI Jan Marian - KWW GRZEGORZA ŚWICY

41


Okręg nr 5

1

MIERZICKI Adam Michał - KOMITET WYBORCZY PSL

21

2

PAKUŁA Bartłomiej - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43

3

SKIMINA Ryszard Kazimierz - KWW JOANNY RZEPECKIEJ

48

4

BARTOSZ Arkadiusz - KWW GRZEGORZA ŚWICY

6


Okręg nr 6

1

ŁOBACZUK Damian Seweryn - KOMITET WYBORCZY PSL

28

2

HAWRYLUK Piotr Janusz - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

63

3

KOŁODZIEJCZYK Zenon - KWW JOANNY RZEPECKIEJ

60

4

STACHOWSKA-KOWALCZYK Joanna - KWW GRZEGORZA ŚWICY

4


Okręg nr 7

1

RAK Agnieszka - KOMITET WYBORCZY PSL

24

2

KLOC Zbigniew - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

81

3

SKÓRA Andrzej Michał - KWW JOANNY RZEPECKIEJ

62

4

SYK Maria - KWW GRZEGORZA ŚWICY

34


Okręg nr 8

1

KRZYWICKA Iwona - KOMITET WYBORCZY PSL

67

2

KĘDZIERAWSKI Andrzej - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

80

3

PODJADEK Ewa Katarzyna - KWW JOANNY RZEPECKIEJ

25

4

KRAWIEC Damian Łukasz - KWW GRZEGORZA ŚWICY

9


Okręg nr 9

1

GRZESIAK Stanisław - KOMITET WYBORCZY PSL

21

2

TRACZYŃSKI Łukasz - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

76

3

JÓZAK Dorota Marta - KWW JOANNY RZEPECKIEJ

18

4

BEJDA Sylwester - KWW GRZEGORZA ŚWICY

13




Okręg nr 10

1

DĄBROWSKI Dariusz Jarosław - KOMITET WYBORCZY PSL

34

2

WOŁOSZKIEWICZ Iwona - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

89

3

STEĆ Joanna - KWW JOANNY RZEPECKIEJ

30

4

PRZEOR-GŁĄB Ewa - KWW GRZEGORZA ŚWICY

10


Okręg nr 11

1

WOŁOSZKIEWICZ Halina - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

106

2

BŁASZCZUK Jarosław - KWW JOANNY RZEPECKIEJ

57

3

TUREK Sylwester - KWW GRZEGORZA ŚWICY

13

 

Okręg nr 12

1

WACEWICZ Alicja - KOMITET WYBORCZY PSL

56

2

ADAMOWICZ Wojciech - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

86

3

KRÓL Jolanta Barbara - KWW JOANNY RZEPECKIEJ

67


Okręg nr 13

1

BIERNAT Joanna Agnieszka - KOMITET WYBORCZY PSL

14

2

KUBIAK-SKÓRZEWSKA Maria - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

102

3

KLOC Andrzej - KWW JOANNY RZEPECKIEJ

40

4

ĆWIR Agnieszka Justyna - KWW GRZEGORZA ŚWICY

12


Okręg nr 14

1

DZIWULSKA Alina Lucyna - KOMITET WYBORCZY PSL

27

2

KRZANOWSKI Zbigniew Mirosław - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

86

3

CHLEBIO Bożena Anna - KWW JOANNY RZEPECKIEJ

33


Okręg nr 15

1

KRZAK Stanisław Piotr - KOMITET WYBORCZY PSL

85

2

CHLEBIO Teresa Marianna - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

99

3

IZERT Jan Wiesław - KWW JOANNY RZEPECKIEJ

51

 

Załączniki:
Pobierz plik (Zestawienie.pdf)Zestawienie157 kB

 
 

Kontakt

Urząd Gminy Sawin
ul. Chutecka 12
22-107 Sawin
tel./fax 82 567 30 12
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
woj. lubelskie, pow. chełmski

Godziny pracy:

Poniedziałek 07:30 - 15:30
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 07:30 - 15:30
Czwartek 07:30 - 15:30
Piątek 07:30 - 15:30
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte

Wyszukiwarka

Publikacje do pobrania

Wyślij plik na skrzynkę

Wypełnij e-wniosek

Krajowa Mapa Zagrożeń

Uzyskaj profil zaufany

Zarządzaj firmą

Google+